Mon. Apr 6th, 2020

Mācību ekskursijā uz AHHAA zinātnisko centru Igaunijā

Projekta “ATBALSTS IZGLĪTOJAMO INDIVIDUĀLO KOMPETENČU ATTĪSTĪBAI” ietvaros

2018.gada 6. aprīlī Tīnūžu pamatskolas skolēni, kuriem sekmes bija uzlabojušās salīdzinājumā ar pirmā semestra vērtējumu, devās mācību ekskursijā uz AHHAA zinātnisko centru Igaunijā. Tur visi kopā iepazina fiziku, bioloģiju, matemātiku ar dažādu vienreizēju aktivitāšu un izgudrojumu palīdzību. Sākot ar gaismas staru leņķu laušanu, beidzot ar gravitācijas un levitātes pārvarēšanu, kā arī balansēšanos uz riteņa braucot pa virvi 10 metrus virs zemes. Tika iepazīti dažādi mājsaimniecības elektroniskie priekšmeti, kā gludeklis, tējkanna, elektriskā plīts šķērsgriezumā un to darbība. Tika veikti dažādi eksperimenti ar ūdeni, ūdens blīvuma un spiediena pārbaude, un tika izmēģināti spēki distanču slēpošanā un mini-tāllēkšana ar slēpēm.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]