Mon. Apr 6th, 2020

 Izglītojošs nodarbību (pasākumu) kopums pusaudžiem (8. – 9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām

 Izglītojošs nodarbību (pasākumu) kopums pusaudžiem (8. – 9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” turpina realizēt izglītojošu nodarbību (pasākumu) kopumu pusaudžiem par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām.

Nodarbību kopuma mērķis ir izglītot pusaudžus par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarību kaitīgo ietekmi un sekām, tādējādi veidojot pusaudžiem izpratni par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarību kaitīgumu veselībai. Vienlaikus popularizēt dzīvi bez smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarībām, kā pareizo izvēli mērķu sasniegšanai dzīvē, balstoties uz pozitīviem piemēriem. Visi dalībnieki saņems noderīgus informatīvos materiālus. Nodarbības vadīs psihologs un sabiedrības veselības speciālists. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

Līdz 2019.gada 30.septembrim kopā tiks īstenoti vismaz 48 izglītojošie pasākumi, un apmācīti vismaz 1 000 pusaudži Aizputes, Babītes, Baldones, Dundagas, Durbes, Engures, Ērgļu, Garkalnes, Ikšķiles, Inčukalna, Krimuldas, Līgatnes, Lubānas, Mālpils, Mērsraga, Nīcas, Pārgaujas, Priekuļu, Salacgrīvas, Sējas, Tērvetes, Vaiņodes, Viļānu un Zilupes novadā.

Nodarbības Ikšķiles novadā tiks realizētas:                                                    

  • un 18.maijā Ikšķiles vidusskolā, Skolas ielā 2, Ikšķile no plkst.9:40. Nodarbību ilgums: 90 minūtes.
  • un 18.maijā Tīnūžu pamatskolā, “Kalnliepas”, Tīnūži, Tīnūžu pagasts no plkst.12:30. Nodarbību ilgums: 90 minūtes.

 

Nodarbības vadīs izglītības psiholoģe Elīna Seleviča un sabiedrības veselības speciāliste Zane Brente – Brantiņa.

  Papildu informācija par projektu:

  • www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti” apakšsadaļā “ESF 9.2.4.2. PASĀKUMA PROJEKTS”

Papildus informācija par Slimību profilakses un kontroles centra Eiropas Sociālā fonda projektiem arī:

 Papildu informāciju var iegūt:

SIA “Prakse.lv” pārstāvis: Kristaps Bērziņš, Kristaps.Berzins@prakse.lv, mob.tālr. 28861524

SPKC pārstāvis: Agnese Freimane, Psihiskās veselības veicināšanas nodaļas vadītāja, e-pasts: agnese.freimane@spkc.gov.lv, tālr. 67388194