Sun. Dec 8th, 2019

Rudens ekskursija 5.,7. klasei uz Tērveti

Trešdienas rītā, mana klase kopā ar 7.klasi, devāmies ekskursijā. Mūsu maršruts bija daudzveidīgs. Ekskursija sākās ”Brakos” izklaides trasē.

      Trase bija veidota no kokiem. Sastiprināta ar trosēm. Trase bija sarežģīta, bet ļoti interesanta. Dažiem skolniekiem izdevās to paveikt ātri, citiem bija grūtības.

       Ekskursija turpinājās latviešu dzejnieka Rūdolfa Blaumaņa muzejā ’’Braki’’. Tās bija dzejnieka dzimtās mājas. Rūdolfam Blaumanim bija trīs vārdi. Dzejnieka mūžs bija īss. Latviešu tauta Blaumani atceras pēc viņa sarakstītajiem literatūras darbiem. Tie ir piemēram: ”Velniņi”, ”Skroderdienas Silmačos” .

       Pēc muzeja apmeklējuma devāmies uz ”Kalsnavas arbaritums”. Tur mēs apskatījām un uzzinājām jaunus interesantus kokus. Tie bija daudz dažādi. Visvairāk man patika mazais labirints, kurš bija veidots no kokiem un krūmiem. Interesantākais bija koks, kura zari veidoja namiņu.

       Man ļoti patika šī ekskursija. Tajā es daudz ko interesantu uzzināju. Man arī patika piedalīties trasē, kur bija vajadzīga izturība, spēks un drosme. Es daudz ko uzzināju par Rūdolfu Blaumani. Es vēlētos vēl šādu jautru ekskursiju.

5. klase – Dainis Krustiņš

DSC06817 DSC06704 DSC06788