Sun. Dec 8th, 2019

Pasākuma atklāšana

lok

 

2015.gada 2. novembrī Tīnūžu pamatskolā bija vareni sportisks rīta cēliens, skolā notika svinīgs projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums.

Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies gan vecāki, gan pašvaldības darbinieki, kā arī citi atbalstītāji.

Skolotājas Arta un Sanita kopā ar mūsu sportisko klasi bija sagatavojušas jauku priekšnesumu, kura laikā ne tikai parādīja savu sportisko stāju, bet arī demonstrēja savus jaunos sporta tērpus.

Sportiskās 3. klases kapteinis Bruno Osmanis kopā Olimpisko audzinātāju Igoru Miglinieku pacēla projekta ”Sporto visa klase” karogu. Šis karogs visa mācību gada garumā plīvos skolas sporta zālē un mudinās ikkatru sasniegt arvien lielākus sportiskos panākumus.

Labus vārdus ceļamaizei teica Ikšķiles novada Domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa un viesnīcas un ūdens atpūtas centra “Spadrops” pārstāve Everita Mayr.

  1. gada Seulas Olimpiskais čempions Igors Miglinieks solīja palīdzēt ne tikai ar padomu, bet arī ar klātbūtni sportisko sasniegumu kaldināšanas procesā. Viņš uzsvēra, ka veselīgs dzīvesveids ir ne tikai sports, bet arī veselīgs uzturs un kvalitatīva atpūta.

“Sporto visa klase” projekta ietvaros 3. klase sportos 5 reizes nedēļā, un no tām viena reize būs baseina apmeklējums. Tas būs labs ieguldījums katra izglītojamā personīgajā sportiskajā izaugsmē.

Lai mums visiem kopā viss izdodas!

Tīnūžu pamatskolas direktore

Aelita Grase

128316 128311 IMG_0976

Pasākuma apskats video formātā apskatāms šeit – http://www.fakti.lv/?url=echoart&ArticleId=16162

Plašāks foto apskats no pasākuma atklāšanas pieejams portālā www.ogrenet.lv – http://www.ogrenet.lv/ikskile/33812/