Thu. Dec 12th, 2019

Zinību diena

Tīnūžu pamatskolā jaukā un sirsnīgā gaisotnē aizritējusi Zinību diena.

Jau agri no rīta uz mācību gada atklāšanas svētkiem pulcējās Tīnūžu pamatskolas kolektīvs. Jau tradicionāli pasākumā ieskaņā devīto klašu skolēni ieveda pirmklasniekus. Pasākumā skolas kolektīvu sveica jaunais direktors Juris Saratovs. Uzrunājot klātesošos, viņš teica: “ Šodien mums ir skaista diena, ne tikai klimatisko apstākļu dēļ, bet arī ar to, ka jūs esat pavadījuši skaistu vasaru un pēc brīvlaika visiem ir atkalredzēšanās prieks.”

Direktors personīgi sveica katru pirmklasnieku, pasniedzot grāmatu.

Pasākuma izskaņā direktors Juris Saratovs, 1. klases un 9. klases izglītojamiem dāvināja rupjmaizi un medu, lai pietiek spēka – mazajiem uzsākt skolas gaitas un veiksmīgi tajās iejusties un 9. klasei, jo grūts gads priekšā.

Skolā mācības uzsāka 128 izglītojamie, no kuriem 13 pirmklasnieki un 15 devīto klašu skolēni. Skolā savas darba gaitas uzsāka 9 jauni pedagogi: Agnese Ice – sākumskolas skolotāja, 2. b klases audzinātāja, Svetlana Volkova – krievu valodas skolotāja, Ieva Rasima – latviešu valodas un literatūras skolotāja, Jeļizaveta Japina – matemātikas pasniedzēja, Aiga Staltmane Vekša – sākumskolas skolotāja un 1. klases audzinātāja, Ināra Strazdiņa – speciālais pedagogs, Indra Dziļuma – informātikas skolotāja, Madara Muižniece – Iespējamās misijas skolotāja, 7. kl. audzinātāja, sociālo zinību un bioloģijas skolotāja, Iveta Šteinberga – skolotāja logopēds.

Pasniedzot ziedus, pateicības vārdus direktoram, kolektīvā vārdā, izteica direktora vietniece Ineta Mosāne, kā arī visi pedagogi tika sveikti ar ziediem.

Lai mums visiem kopā veiksmīgs šis jaunais mācību gads.

DSCN2555 DSCN2558 DSCN2575 DSCN2582 DSCN2591 DSCN2594 DSCN2598 DSCN2605 DSCN2616 DSCN2621 DSCN2642 DSCN2649