Thu. Dec 12th, 2019

Florists

Karjeras nedēļa 1.klasē

Floristika

 

  1. gada 14.oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, Tīnūžu pamatskolā pie pirmās klases viesojās Raivo Grebzdes mamma Daiga Grebzde. Daiga iepazīstināja bērnus ar savu sirds profesiju, proti, floristiku. Sākotnēji izstāstija, ir floristika un kam tā nepieciešama. Iepazīstināja bērnus ar darba materiāliem. Skolēni bija gaužām nepacietīgi, visi gribēja darboties paši.

Bērni izrādija sajūsmu par floristikas pamatmateriālu, proti, oāzi. Daudzi tādu redzēja pirmo reizi. Skolēni ar sajūsmu sprauda oāzē Daigas piedāvātos materiālus, kas bija, mazi zariņi ar lapiņām, odziņas, ziedi un arī bantītē sasieta lentīte. Bija interesanti vērot, ar kādu aizrautību bērni veidoja konkrētu kompozīciju, spraužot materiālus noteiktā secībā. Visus pārsteidza rezultāts, jo process bija gana vienkārš, bērniem saprotams, bet iznākums fantastisks! Darbiņus nāca skatīties un priecāties par tiem, arī skolotājas no citām klasēm.

Daiga katram bērnam bija sarūpējusi dāvaniņu, – jauki iesaiņotu “čupa čupu”.

Visi skolēni teica, ka ar izgatavoto darbiņu iepriecinās savas mammas. Kādam tieši iegadijās, ka mammai ir vārda diena J

Mammu sajūsma par bērnu darbiņiem bija neizmērojama J

Liels paldies Daigai par radīto prieku!

 

  1. klases skolotāja Aiga.