Thu. Dec 12th, 2019

TĪRAI LATVIJAI

TĪRAI LATVIJAI!

Mūsu skola ir pieteikusies makulatūras vākšanas konkursā „TĪRAI LATVIJAI!”

Visi varam vākt un nest makulatūru uz skolu līdz 2015. gada 16. martam.

Makulatūra tiks pieņemta skolas papildus ēkā pie stadiona (katlu māja):

Pirmdien

Trešdien               no 8.00 līdz 10.00

Piektdien

 

Ja nevarat norādītajā laikā atgādāt makulatūru, lūdzu, sazinieties ar skolu, un mēs vienosimies par laiku, kad Jūs varēsiet nodot makulatūru!

Lai mums veicas!

Jau vienpadsmito reizi izlietotā iepakojuma apsaimniekotājs “Zaļā josta” kopā ar AS “Latvijas valsts meži” un Valsts izglītības satura centru apvieno Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, lai kopīgiem spēkiem tukšotu plauktus, skapjus un bēniņus no veciem papīriem un kartoniem, gādājot par to pārstrādi vērtīgās otrreizējās izejvielās.

            Mūsu skola aktīvi iesaistījusies makulatūras vākšanas konkursā. Katrā klasē ir skolēni , kuri ir atnesuši vai atveduši uz skolu makulatūru: Simona Iranoviča, Diāna un Anastāsija Ivanovas, Ilona Romančuka, Dāvids Eglītis, Jānis Zandarts, Maksis Pauniņš, Una un Aiva Zviedres, Dainis Krustiņš, Marita un Marika Tabakas, Arvis Dičs.  Īpaši jāuzteic Baiba Gaile un viņas vecāki , kuri ir atveduši ap 861,3 kg makulatūras.

Kurš var vairāk ?

            Arī izlietoto bateriju vākšanas  konkursā notiek aktīva darbība. Paldies jāsaka Rūdolfam Rišē no 8.klases, Paulai Krauzei un Simonai Iranovičai no 6.klases!

Makulatūru un izlietotās baterijas nesiet , vediet uz skolu līdz 2015.gada marta sākumam!

                                                                                                Skolotāja Anita