Mon. Oct 18th, 2021

Skolēnu autobusu kustības saraksts

Maršruts “Jesperi – Ikšķile–Tīnūži” 

(pelēkais autobuss,numura zīme FC 8978, šoferis Jānis mob. 26363659)

PIETURALAIKS
Līvciema iela6.50
Jesperi7.10
Saulkalne7.20
Ikšķiles vidusskola7.28
SPAdrops7.33
Elkšņi7.40
VIADA7.45
Ikšķiles vidusskola7.55
Tīnūžu sākumskola8.15

Vakara reiss plkst. 15.30 no Ikšķiles vidusskolas

Maršruts “Raņķi-Ceplīši-Tīnūži-Ikšķile”

(oranžs autobuss, numura zīme HS 7512, šoferis Jānis mob. 29130586)

PIETURALAIKS
Raņķi26.40
Kalnāji6.50
Mārdadži7.00
Vācu kalns (no Celtnieka puses)7.10
Ceplīši7.17
Tīnūžu sākumskola7.23
CirkleK7.28
Ikšķiles vidusskola7.45

Vakara reiss 

Ikšķile-Luņģi- Meimuru virziens- Briežu virziens

plkst. 15.30 Ikšķiles vidusskola; plkst. 15.40 Tīnūžu sākumskola

Maršruts “Ikšķile-Ogre-Tīnūži”

(balts autobuss, numura zīme MF 3345, šoferis Andris, mob.tālr. 29223920)

PieturaLaiks
Autobusa pietura Ikšķile6.15
Bērzu ceļš6:55
Dīriņi7:00
Spulgas7:05
Vālītes7:15
Dzirnavkrogs7:25
Ogre (jaunā bibliotēka)7:50
Ledus halle7:55
Tīnūži8:10

Vakara reiss plkst. 15.30 Ikšķiles vidusskola; plkst.15.40 Tīnūžu sākumskola

  1. Autobusa maršruti spēkā no š.g. 2.septembra.
  2. Mācību stundu sākums Ikšķiles vidusskolā- plkst.8:00, Tīnūžu sākumskolā- plkst.8:30.
  3. Transporta maršruti var tikt precizēti un koriģēti!
  4. Par nepieciešamajām izmaiņām lūgums sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju V.Špēli mob.tālr.29132818.
  5. Autobusa grafika precizitāte+/- 3 min.
  6. Vecākiem lūgums telefoniski informēt autobusa šoferi, ja bērns slimības vai kādu citu iemeslu dēļ nebrauks uz skolu, lai nekavētu laiku pieturvietās, kurās nav bērnu.