Sat. Jan 22nd, 2022

SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBA 2020

Ikšķiles novada pašvaldība izsludina pieteikšanos SKOLĒNU VASARAS NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMIEM 2020. gada vasarai. Tā ietvaros tiek izsludinātas 49 vakances Ikšķiles novada pašvaldības iestādēs un 17 vakances Ikšķiles novada uzņēmumos.

Pieteikties var izglītojamie vecuma no 13 – 20 gadiem, kuri mācās kādā no Ikšķiles novada izglītības iestādēm vai ir deklarēti Ikšķiles novadā un kuri apgūst izglītības programmu cita novada vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Ja nepieciešama palīdzība CV un motivācijas vēstules sagatavošanā, jauniešu atbalstam tiks piedāvātas:

CV un Motivācijas vēstules sagatavošanas darbnīca un individuālās darba intervijas meistarklase ONLINE sīkāka informācija par norises laiku drīzumā sekos.

Pieteikšanās līdz 27. aprīlim!

Aicinām iepazīties ar piedāvātajām vakancēm un pietiekšanās kārtību Jauniešu mājaslapā www.ikjauniesi.lv sadaļā KARJERA

Piekļūstamības paziņojums : http://tinuzusakumskola.lv/wp-content/uploads/2020/12/20201217pieklustamibas-pazinojums.pdf