Tīnūžu sākumskola · 2022. gada 31. August

AUTOBUSA KUSTĪBAS LAIKS Š.G. 1.SEPTEMBRĪ

AUTOBUSA KUSTĪBAS LAIKS Š.G. 1.SEPTEMBRĪ

ORANŽAIS AUTOBUSS HS 7512

  IKŠĶILE  
  JESPERI   8:55
  LUŅĢI   9:20
  DOBELNIEKI   9:30
  TĪNŪŽI   9:35
  IKŠĶILE   9:45

UZ MĀJĀM – 12:30 – NO IKŠĶILES VIDUSSKOLAS!!

BALTAIS AUTOBUSS MF 3345

1.SEPTEMBRĪ

  IKŠĶILE   7:20
  DĪRIŅI   7:50
  RAŅĶI   7:55
  KRASTI   8:00
  KALNĀJI   8:15
  OGRE   8:20
  IKŠĶILE   8:35
  TĪNŪŽI   8:45
  IKŠĶILE   9:00

Atpakaļ 12:30 no Ikšķiles vidusskolas!!

Piekļūstamības paziņojums : http://tinuzusakumskola.lv/wp-content/uploads/2020/12/20201217pieklustamibas-pazinojums.pdf