Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1.- 6. klases izglītojamie apmeklēja Rīgas cirks viesizrādi “Citroni un medus”

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1.- 6. klases izglītojamie apmeklēja Rīgas cirks viesizrādi “Citroni un medus”. “Citroni un medus” ir aizkustinošs un brīžiem dauzonīgs stāsts par draudzību, priekiem, skumjām un ikdienišķām dzīves situācijām, kas parāda, ka katrā dzīves nopietnībā var saskatīt prieku un spēli. Kad puisim ir labs un draudzīgs noskaņojums, tad meitenei nav. Un otrādi! Tomēr ir brīži, kad saprašanās ir iespējama — tāpat kā ir, iespējams, salto, dziedāšana, stāvot otram uz pleciem, un prasme veikli noķert krītošu puķupodu. Cirks ir prieks un brīnums, un kāpēc lai tāda nebūtu arī dzīve un attiecības! 
Izrāde tapusi projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros un paredzēta sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem. 
Autori un izpildītāji: Duo Homeles Moreles (Grēte Grosa Igaunija un Juha-Mati Eskelinens (Somija).
Producenti: VSIA “Rīgas cirks”, Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls “Re Rīga!”
Grēte Grosa tic – ja kādam ir dota iespēja būt uz skatuves un runāt, tad tas jāizmanto ar jēgu. Un viņa vēlas runāt par nozīmīgām lietām, ne vien izklaidēt. Izrādei “Citroni un medus” viņa iedvesmu meklējusi savā pieredzē, domājot par to, kā pieaugt, bet nepazaudēt aizrautību ar dzīvi, pat tad, kad jāsaskaras ar grūtībām vai kad ceļa biedrs kļuvis apnicīgs un nogurdinošs.