PROJEKTA “SPORTO VISA KLASE “ SVINĪGĀ ATKLĀŠANA TĪNŪŽU PAMATSKOLĀ

PROJEKTA “SPORTO VISA KLASE  “

 SVINĪGĀ ATKLĀŠANA TĪNŪŽU PAMATSKOLĀ

10.novembrī Tīnūžu pamatskolā notika svinīga LOK projekta “ Sporto visa klase “ atklāšanas pasākums, kurā piedalījās visa skola un arī uzaicinātie viesi.

Pasākumu ar svinīgu uzrunu atklāja skolas direktors J.Saratovs. J.Saratovs uzsvēra, ka ir priecīgs, lepns un gandarīts, ka mūsu skola šajā projektā piedalās ar veselām divām klasēm ar 3. klasi un 4.klasi un mēs esam to 130 klašu un 3000 bērnu vidū, kuri piedalās šajā projektā. Tāpat J.Saratovs teica lielu PALDIES Ikšķiles novada domei, bez kuras atbalsta šo projektu nebūtu iespējams realizēt.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece D.Kļaviņa savā uzrunā apsveica visus skolēnus ar piedalīšanos šajā projektā un pauda gandarījumu, ka bērniem ir papildus iespējas nodarboties ar sportu.

Arī SIA Amicus SPA pārstāve E.Maire pauda gandarījumu par ļoti labo sadarbību ar Tīnūžu pamatskolu, kuras pamatā ir dota bērniem iespēja apmeklēt peldbaseinu un mācīties peldēt profesionāla trenera vadībā.

Pēc uzrunām 3.klsases kapteinis Valters Krauze kopā ar sporta skolotāju uzvilka projekta “Sporto visa klase” karogu, tādejādi oficiāli atklājot šī projekta darbības sākumu Tīnūžu pamatskolā.

Tālāk sekoja aizraujoši un interesanti 3. klases un 4. klases sagatavotie priekšnesumi.

Pasākuma noslēgumā savus paraugdemonstrējumus rādīja Street Warriors komanda. Viņu rādītie dažādie vingrinājumi izsauca patiesu sajūsmu un apbrīnu par to, ko var sasniegt cītīgi trenējoties. Vēl lielāku sajūsmu visu skolēnu vidū radīja iespēja pašiem Street Warriors puišu uzraudzībā izpildīt dažādus spēka un līdzsvara vingrinājumus.

Sporta skolotājs K.Vīksne